Merhabalar,

Tık Sepet olarak farklı sektörlerden ve kategorilerden ürünlerimizi internet sitemize ekleyerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine ve alımına sunmaktayız. İnternet sitemiz ürün gamı olarak her geçen gün genişlemekte ve güncel tutulmaktadır. Farklı ürünlerde anlık veya belirli sürelerde yapılacak indirimler, puan sistemimiz ile %20lere varan hediye puanlar siz değerli müşterilerimize verdiğimiz değer ve alışverişinizde keyif almanızı sağlayacak ayrıntılardır. Sizlerde alışverişin avantajlı dünyası ile tanışın ...

Unutmayın,aynı ürünleri piyasada satan bir çok çeşitli firma bulunamaktadır. Fakat ürün kargolama ve fiyat endeksi konusunda firmamız tecrübelerini sizlere ulaştırmak için çabalamaktadır. Stoklarda kalmayan ürünlerin güncellemesi her gün kontrol edilmekte gözden kaçan durumlarda aynı gün içerisinde bilgi verilmektedir. Sahte ve Sağlıksız ürün satmıyoruz. Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler tamamiyle üretimi sonrasında garantörlüğünü üretici firmaların yaptığı ürünlerdir. Lisans gerektiren ürünler tamamen lisanslı bir şekilde üreticiden siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Oyuncak gibi çocuklarınızın mutluluğuna dolaylı olarak sizlerin mutluluğuna endeksli bir kategoriden girdiğimiz e-ticaret sektöründe sizlerin ve yavrularınızın sağlığı bizim için önemli. Fiyatlar konusunda her geçen gün takibini sağlayarak sizlere ulaştırabileceğimiz en uygun fiyatlardan tarafınıza ürün gönderimi sağlanmaktadır. Çeşitli firmaların sizlere yansıttığı veya sizleri mağdur ettiği konularda kesinlikle sorumluluğu biz üstleniyoruz. İstediğiniz oyuncağın en kısa sürede kargoya teslimini sağlamak için tüm çabamızı sarfetmekteyiz.

Sizlerin memnuniyeti bizim gelişimimiz, Sizlerin şikayetleri ise bizlerin gelişimine olan katkılarınızdır. Memnuniyetinizi ve Şikayetinizi daima İletişim bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Biz sadece oyuncak satmıyoruz, Sizler ile Evlatlarınız arasındaki tebessüm ve mutluluğu paylaşıyoruz.

 

HOŞGELDİNİZ

TIK SEPET LOGO